​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

רכישת דירה בתמ"א 38 ​

רכישת דירה בתמ"א 38, מבטיחה קבלה של דירה חדשה ומשודרגת, עם סיומו של הפרויקט – מחיר הדירה יהיה בדרך כלל נמוך יותר בקנה מידה של 10 אחוז בממוצע מזה של דירה זהה בבניין חדש – כך שניתן לחסוך סכומי כסף גבוהים. 

אבל בכדי שההבטחה הזאת אכן תתממש, הפרויקט חייב להתבצע על הצד הטוב ביותר, ובכל מקרה, חשוב לנקוט בכל הפעולות אשר יכולות להבטיח שכל זכויותיכם יתממשו – כאן חשוב לציין כי קניית דירת קבלן בתמ"א 38 שונה מקניית דירה חדשה מקבלן וחשוב להיות מודעים להבדלים.

כך שאם גם אתם נמצאים לקראת תהליך רכישת דירה בתמא 38, חשוב להיוועץ תחילה בעורך דין מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בתחום זה.  

מה חשוב לבדוק בעת רכישת דירה בתמ"א 38?
אם החלטתם על קניית דירה בתמ"א 38, ישנם מספר דברים, אותם מומלץ לבדוק בטרם הרכישה ובין היתר: מי הוא היזם של הפרויקט, מה הניסיון והמוניטין שלו בתחום. יש לבדוק את החוזה בין דיירי הבניין לקבלן, על סעיפיו השונים ולבדוק שהקבלן אכן עומד בסעיפים השונים של החוזה. יש לבדוק את לוחות הזמנים של הפרויקט, תוך דגש על תאריך היעד בו הפרויקט אמור להסתיים. פרמטרים נוספים עליהם חשוב לשים דגש נוגעים לערבויות, בטחונות והערות שונות. 

כמובן, שמי שלא בקיא בפרויקטים מהסוג הזה, על ההיבטים המשפטיים השונים המהווים חלק ממנו, חשוב שיקפיד להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום רכישת דירה בתמא 38, על מנת שזה יסייע לו להבטיח שמלוא האינטרסים שלו בהליך הרכישה ימומשו על הצד הטוב ביותר. 

בחירת עורך דין
רכישת דירה בתמ"א 38 כמו עסקאות אחרות בתחום המקרקעין, היא עסקה משמעותית וחשובה, אשר כרוכה בהשקעה של סכומי כסף גבוהים - לכן, חשוב מאוד להקפיד שעורך דין אשר ילווה אתכם לאורך התהליך, יתמחה בתחום המקרקעין, והיה בעל ניסיון פרטני  בסוגיות משפטיות ונושאים הקשורים לנושא של קניית דירת קבלן בתמ"א 38.

רק עורך דין מנוסה ומקצועי, ידע לשים דגש עם כל הפרטים, גדולים כקטנים, אשר יבטיחו שהרכישה אכן תהיה משתלמת ותענה על מלוא הציפיות והדרישות שלכם ממנה. 

עורך דין מקרקעין, יוכל להמשיך וללוות אתכם גם בעתיד, בסוגיות ובעסקאות אחרות אותם תבצעו בתחום כמו: תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין ונושאים רלוונטיים אחרים. 

אם גם אתם נמצאים בהליך רכישת דירה בתמ"א 38, או זקוקים לייעוץ וליווי משפטי מקצועי ואיכותי בנושאים נוספים בתחום המקרקעין כגון: תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין – עו"ד עמית דביר יהווה ככתובת הנכונה עבור המטרה. 

עורך הדין דביר ילווה אתכם לאורך התהליך, יבדוק לעומק את החוזים, ואת כל הפרטים אשר יבטיחו שאכן מדובר ברכישה המשתלמת העונה על כל הדרישות והציפיות שלכם.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עו"ד עמית דביר ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית בנושא רכישת דירה בתמ"א 38. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני