​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

עו"ד נדל"ן 

בין האסוציאציות הראשונות אשר עולה בראשם של האנשים בציבור כאשר הם שומעים את המילה נדל"ן, היא רכישה של דירת מגורים. ואכן, זוהי אחת העסקאות הנפוצות ביותר בשוק הנדל"ן שכן עבור מרבית האזרחים במדינה, רכישת דירת מגורים היא עסקה של פעם בחיים. מעבר לכך ישנן עסקאות נדל"ן אחרות דוגמת עסקאות מכר של דירות, הסכמי שיתוף, קומבינציה, קבוצות רכישה, נכסים מסחריים עבור תעשייה, משרדים, לוגיסטיקה ועוד.

מאפייני עסקאות נדל"ן
ככלל, עסקאות הנדל"ן מאופיינות בכך שמעורבים בהן סכומי כסף גדולים. בין אם מדובר ברכישה או מכירה של נכס פרטי למטרת מגורים או בנדל"ן מסחרי, מדובר בעסקת נדל"ן מורכבת מאוד בפן הפרוצדורלי, המצריכה בקיאות בדיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין ועבודה שוטפת מול רשויות המדינה, בנקים וגופים ממשלתיים. לשם כך, מומלץ להקדים ולפנות אל עו"ד עמית דביר, עו"ד נדל"ן מקצועי, מנוסה ואמין.

מהו תפקידו של עורך דין נדל"ן?
עו"ד נדל"ן הוא הסמכות המקצועית ובעל הידע בדיני מקרקעין על מגוון החוקים והתקנות השונים. כל עסקה בנדל"ן מחייבת חתימה על הסכם מקרקעין בין שני הצדדים וחשוב להקפיד שאת ההסכם יערוך וינסח משרד עורך דין נדל"ן המעסיק עו"ד נדל"ן מומחים בנושא.

כחלק מתפקידו, עורך דין נדל"ן מלווה את הלקוח בכל שלבי העסקה - החל מבדיקת כדאיות העסקה, אופן ההתקשרות, קידום הליכי התכנון, ניסוח ההסכם עצמו ויתר המסמכים הנלווים לו, ייעוץ בנושאי מס, דיווחי ורישום אצל רשויות החוק והוועדות השונות וכל פעולה אחרת הנדרשת עד השלב הסופי של השלמת העסקה ורישום הזכויות.

לסיכום
לתחום המקרקעין והנדל"ן השפעה רבה על היבטים רבים בחיי היום יום. מדובר בתחום מורכב מאוד, אשר בטיפולו נדרשת בקיאות, מיומנות ומקצועיות של עו"ד נדל"ן. לכן, מומלץ מאוד לפנות אל עו"ד עמית דביר, עורך דין נדל"ן מוביל ומצליח, על מנת לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר ובכדי להשיג את התוצאות הרצויות עבורכם. חשוב להדגיש, כי בלי ייעוץ משפטי מיומן של משרד עורך דין נדל”ן, הנכם נוטלים סיכון משמעותי בעת עריכת עסקת נדל”ן על סוגיה השונים. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני