​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

עו"ד מקרקעין​

דיני מקרקעין הוא תחום רחב, הכולל בתוכו סוגיות ונושאים רבים, וכך גם תפקידו של עו"ד דיני מקרקעין, הכולל בין היתר: עריכה של הסכמי רכישה, ייצוג מול רשויות המס בהליך רישום נכסים, טיפול בהסכמי שכירויות, דמי מפתח, וליווי בכל התהליך של רכישת מקרקעין, תוך שמירה מקסימאלית על האינטרסים של לקוחותיו. כידוע, מכיוון שמדובר בעסקאות משמעותיות וחשובות בחייו של האדם, אשר מערבות בתוכן בדרך כלל סכומים גבוהים במיוחד של כסף, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו עו"ד דיני מקרקעין, או עורך הדין, אשר מתמחה בתחום פרטני כמו לדוגמא עו"ד דמי מפתח. 

עסקאות מקרקעין
כידוע, עסקאות מכירה ורכישה של נדל"ן, מתבצעות בהליך ארוך, במסגרתו הבעלות אמורה לעבור בין בעל הנכס הנוכחי, לקונה. 

לצד עסקאות של מכירה ורכישת נדל"ן תחום המקרקעין כולל בתוכו גם צורות ודרכים נוספות לשימוש בנכסי נדל"ן ובין היתר: דמי מפתח והסכמי שכירות. בעת בחירת עו"ד דיני מקרקעין חשוב מאוד לבחור בקפידה את עורך הדין ולוודא שהוא מתמחה באופן פרטני בסוג עסקת הנדל"ן הפרטנית אותה אתם מעוניינים לבצע, לדוגמא – עו"ד דמי מפתח אשר מתמחה בעסקאות מהסוג הזה. תחום המקרקעין, כוללים גם תחומים עקיפים יותר, אשר לא בהכרח מתקשרים באופן ישיר לעסקה עצמה – לדוגמא, עו"ד הליך פירוק שיתוף, אשר אמור ללוות את לקוחותיו במקרים בהם עסקת המקרקעין התבצעה על ידי קבוצת שותפים ואחד השותפים מעוניין לפרק את השיתוף.

עורך דין נוסף, הוא עו"ד הסכם ממון, אשר אמור ללוות זוגות אשר מעוניינים לבצע הסכם ממון, כאשר אופן חלוקת נכסי הנדל"ן אשר ברשותם, יהווה בדרך כלל, את אחד הפרמטרים המרכזיים אשר יכללו בתוך הסכם זה. 

למה חשוב להשתמש בשירותיו של עו"ד דיני מקרקעין?
מכיוון שעסקאות נדל"ן הן כה חשובות ומשמעותיות, חשוב מאוד לבחור בקפידה את עורך דין מתחום המקרקעין, אשר ילווה את כל התהליך. ישנן עסקאות בתחום הנדל"ן אשר יכולות להיראות כעסקאות ברורות ובטוחות, אך העובדות מראות שבפועל אנשים רבים הפסידו כספים רבים, בגלל שלא בדקו את השטח ואת כל הפרטים בטרם חתמו על החוזה.

עו"ד מקצועי ומנוסה בתחום, יקפיד לשים לב לכל הפרטים בעסקה, גם הפרטים שהינם לכאורה קטנים ונסתרים, אך בעלי משמעות גבוהה. בזכות עורך הדין, תוכלו לדעת באופן מדויק על מה אתם חותמים, ובאלו פעולות חשוב שתנקטו על מנת לשמור בצורה מקסימאלית על האינטרסים שלכם – פעולות, שעו"ד יכול לסייע לכם בהן.

אם גם אתם מחפשים אחר עו"ד דיני מקרקעין, עו"ד הליך פירוק שיתוף או עו"ד הסכם ממון הגעתם למקום הנכון. משרד עו"ד עמית דביר יציע לכם שירות מקצועי ואיכותי, לכל אורך הטיפול בסוגיה המשפטית – החל משלב הייעוץ הראשון ועד לשלב בו כל האינטרסים שלכם ימומשו בצורה הטובה ביותר. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני