​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

עורך דין קניית דירה

עומדים לרכוש דירה? בין אם מדובר בדירה מיד שנייה או דירה חדשה מקבלן, כדאי שתקבלו ליווי משפטי מאת משרד עו"ד מקרקעין או משרד עו"ד נדל"ן המתמחים בתחום.

התפקיד המשפטי
במסגרת תפקידו, על עורך דין קניית דירה המומחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, לבחון את זהות המוכר ואת זכויותיו בנכס. בכלל זה, חשוב לבדוק האם הנכס רשום בטאבו, במנהל מקרקעי ישראל או בחברה משכנת, האם שולמו דמי חכירה, האם רשומה הערת אזהרה לטובת אדם אחר או שעבוד לצד שלישי דוגמת בנק או בעל חוב והאם קיימים חובות לעירייה. יש לבדוק את תשריט הדירה בטאבו ואת תיק הרשות המקומית.
מעבר לכך, עורך דין קניית דירה יוכל לסייע ולייעץ בנוגע להלוואת משכנתא, דיווח למיסוי מקרקעין ותשלום מס רכישה או מסים אחרים על פי חוק, לטפל בעריכת חוזה המכר ולערוך משא ומתן עם הצד השני בנוגע לנוסח טיוטת החוזה, לדאוג להליך קבלת החזקה בדירה ורישום הדירה בטאבו.
מומלץ מאוד לכל מי שקונה נכס להתייעץ עם עורך דין עוד לפני התחלת חיפוש הדירה. הנכם מוזמנים לפנות כבר עתה אל עו"ד עמית דביר, עורך דין קניית דירה מצוין, בכדי לקבל ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות.

חשיבות קבלת ייעוץ משפטי
משרד עו"ד מקרקעין או נדל"ן מטפלים, בין היתר, במוכרים ורוכשים של קרקעות ודירות למגורים מקבלן או דירות יד שנייה, עריכה של הסכמים וחוזים בתחום המקרקעין, דיווח לגופים השונים לרבות מיסוי מקרקעין, עיריות וכן ועדות מקומיות, טיפול מול הבנקים וליווי העסקה עד לשלב רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין.
כדאי ביותר לפנות אל משרד עו"ד נדל"ן או מקרקעין לפני ביצוע כל עסקת מקרקעין לרבות קניית דירה. צעד זה עשוי למזער את רכיב הסיכון הגלום בעסקת הנדל"ן ולסייע בקידום יצירה של עסקה משתלמת ביותר עבור הלקוחות. לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, אל תהססו - פנו עוד היום אל עו"ד עמית דביר, עורך דין קניית דירה מוביל בתחומו, המעניק שירות מקצועי, איכותי ואדיב לשורה ארוכה של לקוחות מרחבי הארץ.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני