​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

עורך דין הסכמי מכר​

החלטתם למכור את הדירה שברשותכם? מכיוון שככל הנראה מדובר בנכס היקר והמשמעותי ביותר בו אתם מחזיקים, ולכן, חשוב מאוד, שהעסקה, שהיא אולי עסקת חייכם תתבצע בצורה נבונה וחכמה, תוך לקיחה בחשבון של מלוא האינטרסים שלכם, וכלל הסוגיות המשפטיות אשר יכולות לעלות לאורך הדרך.  

באמצעות עורך דין הסכמי מכר שהינו בעל היכרות מעמיקה ומקיפה של התחום, תוכלו להבטיח שכך יהיה. 

עורך דין הסכמי מכר, ילווה אתכם בזמן עריכה וחתימת ההסכם וגם בסוגיות נוספות אשר יכולות לצוץ עם הזמן – לדוגמא, עורך דין הליך פירוק שיתוף, יוכל לסייע לכם במקרים בהם רכשתם את הדירה עם שותפים וכעת אתם מעוניינים לעזוב את השותפות. 

על מה חשוב לשים דגש בהסכמי מכר?
מעבר לבחירת עורך דין הסכמי מכירה, אשר ילווה אותנו בתהליך (ולא להסתפק אך ורק בשירותיו של עורך דין הסכמי מכר אשר נשכר מטעם הצד השני של העסקה), ישנם עוד מספר פרטים עליהם יש לשים דגש בטרם חתימה על הסכמי מכר ובין היתר: הסדרת כל התחומים כמו גם תתי התחומים הקשורים לעסקה. בדיקת הנכס מספר פעמים, בשלבים המקדימים לחתימת הסכם המכר ופרמטר נוסף, נוגע לנושא רישום הדירה בטאבו.

כמובן, שאם תשכירו את שירותיו של עורך דין הסכמי מכר, הוא כבר ידאג לוודא שכל הנושאים הללו יהיו מוסדרים בחוזה, וכמובן, ישרתו את האינטרסים של הלקוח שלהם בצורה הטובה ביותר המתאפשרת – כמובן, בהתאם לסוג העסקה ופרטיה. 

נכסי נדל"ן והסכמי חיים משותפים
בעוד זוגות אשר מתכננים להינשא, חותמים במקרים רבים על הסכמי ממון, במטרה למנוע סכסוכים על רקע כלכלי בעת פרדה, זוגות אשר מעוניינים לחיות כידועים בציבור, ללא נישואים, יכולים לחתום על הסכם חיים משותפים. איש המקצוע אשר יכול ללוות אותם בתהליך זה הוא עורך דין הסכמי חיים משותפים. עורך דין הסכמי חיים משותפים, יוודא שכל הנושאים הרלוונטיים מעוגנים בהסדר. 

מכיוון שאחד הנכסים המשמעותיים ביותר אותם זוגות יכולים להחזיק ברשותם הם נכסי נדל"ן, במקרים רבים עורך דין הסכמי מכר, יהווה גם ככתובת הנכונה לעריכה וליווי של הסכמי חיים משותפים. כמובן, שחוב לבחור בקפידה את אותו עורך דין הסכמי מכירה, ולוודא שהוא אכן מחזיק ברשותו את הידע והכלים לטיפול בנושא זה, על כל רבדיו.

מחפשים אחר עורך דין הסכמי מכר? זקוקים לשירותיו של עורך דין הליך פירוק שיתוף או לשירותיו של עורך דין הסכמי מכירה? את כל השירותים הללו תוכלו לקבל בכתובת אחת, מקצועית ואיכותית - עורך הדין עמית דביר, הינו עורך דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחומים אלו. 

עורך הדין מחזיק ברשותו ידע רב ומקפיד ללוות את לקוחותיו לכל אורך התהליך.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד עמית דביר. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני