​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

עו"ד לחוזים​

חוזים מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, כאשר בשלבים שונים במהלכם, אנו נדרשים לחתום עליהם. בין החוזים עליהם רובינו נדרש לחתום: חוזי עבודה, חוזי מכר של דירה, חוסי העסקה, חוזי הסכמי ממון וחוזים נוספים. 

בכדי לוודא שחוזים אלו מסדירים את האינטרסים שלנו בצורה הטובה ביותר, ובראש ובראשונה, הינם חוקיים – חשוב לאתר עו"ד לחוזים, אשר ילווה אותנו בתהליך, יבדוק את הפרטים השונים ויידע אותנו על מה בדיוק אנו חותמים. 

כמובן, שחשוב לוודא שאנחנו בוחרים עו"ד לחוזים בקיא ומנוסה במיוחד. 

חוזים בתחום המקרקעין
אחד מהתחומים העיקרים בהם אנו עלולים למצוא את עצמנו נזקקים לשירותיו של עו"ד לחוזים – הוא תחום עסקאות הנדל"ן. 

קיימים סוגים שונים של עסקאות נדל"ן, כאשר כל עסקה שכזאת, דורשת קבלת ייעוץ מאותו עורך דין אשר מתמחה בסוג העסקה המדוברת באופן פרטני לדוגמא, עורכי דין דמי מפתח, עורכי דין מקרקעין אשר מתמחים באופן פרטני במכר או בשכירות או עורכי דין להליך פירוק שיתוף וכן הלאה.. 

חשוב מאוד שעורך הדין הנבחר יהיה בקיא בכל הסוגיות הקשורות לסוג העסקה אותה אתם מעוניינים לבצע – כך שאם כאמור, מדובר לדוגמא בעסקת דמי מפתח, חשוב לבחור באחד מאותם עורכי דין דמי מפתח, המומחים בתחום זה – זה אומנם נכון שעורך דין לחוזים אמור להכיר את כל סוגי החוזים, אך יחד עם זאת, בכדי להבטיח את הליווי המקצועי ביותר, חשוב לוודא שיש לאותו עורך הדין ניסיון פרטני באותו נושא בו עוסק החוזה. 

על מה לשים דגש שבעת בחירת עורך דין?
אם גם אם תרים אחר עו"ד לחוזים, ודאו שאתם לא מתפשרים על פחות מעורך הדין המקצועי ביותר – כזה אשר תוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, ולהיות שקטים בידיעה שהוא ישמור על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר בעת עריכת החוזה, בדיקתו או חתימה עליו. 

בעת בחירת עורך הדין, שימו דגש על הניסיון הפרטני שלו – כלומר, לא מספיק שמדובר בעורך דין חוזים, אלא גם באיזה סוג חוזים הוא מתמחה, ומה הניסיון שלו בתחום זה. 

מכיוון שחוזים יכולים להשפיע במידה רבה על עתידנו, יש להשקיע את מירב המאמצים על מנת להבטיח שאותו החוזה ישרת את האינטרסים שלנו בצורה הטובה ביותר המתאפשרת, ורק עורך דין מקצועי יוכל להקנות לנו את השקט בידיעה שכך הדבר.

אם אתם מחפשים אחר עו"ד לחוזים, או זקוקים לשירותיהם של עורכי דין מקרקעין, או עורכי דין להליך פירוק שיתוף – אתם נמצאים במקום הנכון. 

עו"ד עמית דביר, הינו בעל ידע וניסיון רב בתחומים אלו, ברשות עורך הדין הידע המקצועי, והכלים לסייע, לייעץ וללוות אתכם לכל אורך התהליך, גם במקרים בהם הטומן בחובו סוגיות מורכבות שאינן צפויות.

לקבלת פרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין עמית דביר.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני