​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

נדל"ן מכונס נכסים​

יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות השונים אשר טמונים ברכישת נדל"ן מכונס נכסים. 

מדובר בדירות, אשר ברוב המקרים הגיעו לידיו של כונס הנכסים, בעקבות כך שבעליהם הקודמים לא יכלו לעמוד בהחזרים החודשיים של הלוואת המשכנתא – בכדי לממש את הנכס ולהחזיר את ההלוואה, הבנק מוכר את הנכס. 

היתרונות של רכישת נדל"ן מכונס נכסים, טמונים בראש ובראשונה בעובדה שמדובר בדירות אשר מחירן נמוך יותר, בהשוואה לרכישה מאדם פרטי. 

נוסף על כך, ניתן להיות בטוחים במאת האחוזים כי אותו נכס נדל"ן אשר נרכש מכונס הנכסים הינו נקי מעיקולים ושעבודים – וניתן כמובן, לקבל את כל האישורים אשר מעידים על כך. 

יחד עם זאת, אי אפשר לבצע את העסקה בקלות ראש, וחשוב להיוועץ באחד מאותם עורכי דין חוזים, אשר יבדוק את ההסכם באופן מקיף ומעמיק, ויוודא שמדובר בהסכם סטנדרטי, ואין בו חלילה חריגות אשר עלולות לפגוע באינטרסים של הרוכש.

ירושות וצוואות 
נכסי נדל"ן יכולים להגיע אלינו גם בירושה, כאשר בכדי שיתאפשר לנו למכור אותם, או לעשות בהם כרצוננו, חשוב לערב במקרים רבים עורכי דין ירושות וצוואות המתפקדים גם בתור עורכי דין חוזים. ליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה הן בתחום הירושות, והן בתחומים נוספים מעולם הנדל"ן. 

כולם יודעים שכאשר זה נוגע לנושא של ירושות וצוואות, ישנם מקרים רבים בהם העניינים עלולים להסתבך – לדוגמא, במקרה בו יעלה הצורך לפתוח בהליך פירוק שותפות בין יורשים – הליך אשר יאפשר לכל אחד מהיורשים ליהנות באופן עצמאי מזכות הירושה שלו במקרקעין, חשוב לוודא בעת בחירת עורך הדין, שהוא בקיא ומתמחה באופן פרטני בתחום של פירוק שותפות בין יורשים. 

תפקידם של עורכי דין חוזים
עורך דין יהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שנמצא לקראת הסכם מכל סוג, המוסדר בתוך חוזה ובין היתר: הסכמי עבודה, הסכמי הלוואה, הסכמי שותפויות, הסכמי רכישה של נדל"ן מכונס נכסים, הסכמי מכר וסוגיות ונושאים רבים נוספים.

תפקידם של עורכי דין הוא לייעוץ וללוות את הלקוח בהליך עריכה וחתימה על החוזה – עורכי הדין אמורים לוודא שכל האינטרסים של הלקוחות שלהם, מוסדרים באותם החוזים עליהם הם חותמים. 

כאמור, עורך דין חוזים הוא גם איש המקצוע אליו אמורים לפנות אנשים אשר מבקשים לרכוש נכס נדל"ן מכונס נכסים. 

מעוניינים לרכוש נדל"ן מכונס נכסים? מחפשים אחר עורכי דין ירושות וצוואות? נמצאים לקראת הליך של פירוק שותפות בין יורשים? משרד עורך דין עמית דביר יהווה ככתובת הנכונה עבור המטרה. 

עו"ד עמית דביר הינו בעל ניסיון רב בתחומים אלו, וברשותו הידע והכלים המקצועיים, באמצעותם יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליכים השונים, ולוודא שכל האינטרסים שלכם יתממשו על הצד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ, מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד עמית דביר.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני