​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

משרד עורך דין לענייני ירושה​

כאשר מדובר בנושא של צוואות וירושות, חשוב מאוד לבחור את עורך הדין אשר יטפל בנושא, בצורה מוקפדת. יש לפנות אל משרד עורך דין לענייני ירושה, שהינו בעל מוניטין בתחום. עו"ד צוואות וירושות, יוכל ללוות את לקוחותיו בכל התהליך הנדרש – הן בטיפול בצוואה והן בייעוץ וייצוג בסכסוכים משפחתיים שונים אשר נוגעים לאופן חלוקת הירושה. כמובן, בחירת עורך דין צווה, שיש לו ניסיון של שנים בתחום, כמו גם ידע מקצועי מקיף בענייני צוואות וירושות, תאפשר ליורשים לשמור על האינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר.

חשיבות בחירת עורך דין צוואה
כידוע, נושאים הקשורים לירושות וצוואות, הינם נושאים רגישים ובמקרים מסוימים מתאפיינים ברמת מורכבות גבוהה במיוחד - כמו במקרה של סכסוכים בין היורשים. סכסוכים אלו עלולים להוביל לפגיעה חמורה בכל בני המשפחה (גם אלו המעורבים באופן ישיר בתהליך וגם אלו הקשורים אליו באופן עקיף), ולכן, קיימת חשיבות גבוהה שהם יטופלו על ידי עורך דין  מומחה בתחום, בעל רמה מקצועית גבוהה, כמו גם רגישות רבה לנושאים אלו.

מעבר לידע נרחב בתחום הירושות ומימוש הצוואות, חשוב לעורך הדין הנבחר יהיה ניסיון וידע גם בתחום המקרקעין – בעיקר במקרים, אשר העיזבון כולל בתוכו דירות מגורים – משרד עורך דין לענייני ירושה, יכול להציע במקרים מסוימים גם שירות של עורך דין מקרקעין או עורך דין חוזי מכר. חשוב להבין, שלבחירת משרד עורך דין לענייני ירושה יכולה להיות השפעה רבה על הצורה בה התהליך יסתיים, ובחלק מהמקרים בכוחה אף למנוע התפתחות של סכסוכים בנושא ירושה בין בני המשפחה – או לפחות למנוע את החמרתם.

התנגדות לצוואה
התנגדות לצוואה תוגש בדרך כלל באמצעות עו"ד צוואות וירושות, במקרים בהם יעלה חשש כי הצוואה נערכה תוך כדי איום או תרמית. משרד עורך דין לענייני ירושה, מהווה כאמור ככתובת הנכונה, גם במקרים שכאלו. בתהליך זה יהיה צורך לפתוח תיק בבית המשפט לענייני משפחה, ועל מגיש ההתנגדות יהיה להוכיח את הסיבות בגינן הוא טוען שהצוואה איננה תקפה. 

חשוב לציין שבעת הגשת התנגדות לצוואה, ישנה חשיבות גבוהה לזמן – כאשר על פי התקנות ניתן להגיש את ההתנגדות בתוך 14 ימים ממועד פרסום המודעה אודות הפטירה בעיתון. 

יש לקחת בחשבון, שתהליך זה הינו מורכב במיוחד, ולכן, חשוב מאוד לבחור את עורך הדין שילווה אותו בצורה מוקפדת. 

אם גם אתם מחפשים אחר משרד עורך דין לענייני ירושה, עורך דין חוזי מכר או עורך דין צוואה, ולא מעוניינים להתפשר על פחות מעורך הדין מקצועי ומנוסה בתחום – עו"ד עמית דביר הוא הכתובת עבורכם, לעורך הדין ניסיון רב שנים בטיפול במגוון רחב של נושאים משפטיים הקשורים לדיני ירושות וצוואות, והוא מקפיד ללוות את לקוחותיו בכל שלבי התהליך. לקבלת פרטים נוספים או ייעוץ מקצועי מעורך הדין, מוזמנים ליצור קשר. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני