​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

משרד עורך דין הסכמי רכישה ​

רכישת נכס נדל"ן בין עם זאת דירה, בין עם בית פרטי, או בניין מגורים, היא הליך מורכב, אשר מושקעים בו סכומים גבוהים במיוחד של כסף. בכדי שהליך זה יעבור בצורה חלקה, והסכם הרכישה יעגן את האינטרסים של הרוכשים בצורה הטובה ביותר, חשוב לפנות אל משרד עורך דין הסכמי רכישה.

עורך דין הסכמי רכישה, יוכל ללוות ולפקח על ההסכמים, תוך שימת דגש על סוגיות משפטיות שונות – אשר יכולות לעיתים להעלם מעיניהם של החותמים. כמובן, שבכדי להבטיח את קבלת השירות המקצועי והטוב ביותר, חשוב מאוד להקפיד שאותו משרד עורך דין הסכמי רכישה, יהיה בעל שם, ניסיון ומוניטין בתחום משפטי פרטני זה.

קבוצות רכישה
כולנו מודעים למחירים הגבוהים של הדיור בישראל, אשר כתוצאה ממנה אנשים רבים מוצאים את עצמם תרים אחר פתרונות שונים להוזלת עלויות הדירה. אחד מהפתרונות הללו בא לידי ביטוי בקבוצות רכישה. קבוצות רכישה הן בעצם התארגנות של יחידים המעוניינים לרכוש דירת מגורים חדשה. הקבוצה מתאגדת בכדי לרכוש קרקע ולבנות על גביה בנין מגורים. קבוצות רכישה אומנם יכולות להוביל לחסכון גבוה בעלויות ובעיקר במיסוי.

יחד עם זאת, קבוצות שכאלו גם טומנות בחובן סוגיות משפטיות רבות. בכדי להבטיח שהתהליך אכן יעבור בצורה המצופה, והחברים בו ייהנו מהוזלה (ולא יקרה חלילה מצב בו הם ימצאו את עצמם משלמים על כך ביוקר), קיימת חשובות גבוהה לפנות אל משרד עורך דין הסכמי רכישה – כאשר יש לוודא כי מי שילווה את התהליך יהיה עו"ד קבוצות רכישה אשר מכיר את התחום על בוריו. 

הסכמי ממון
אז נכון שהרומנטיקה חשובה, אבל כשאנחנו פוגשים את החצי השני שלנו ואולי מתכננים להינשא, אנחנו במקרים רבים, חושבים על מה יקרה אם.. הסטטיסטיקה לא משקרת והרבה זוגות מתגרשים, וחשוב מאוד שאם גם אנחנו נהפוך להיות חלק מהסטטיסטיקה הזאת, נוכל להימנע מסכסוכים כלכליים ולהבטיח את עתידנו ואת עתיד הילדים. 

הסכמי ממון יכללו גם את אופן חלוקת נכסי הנדל"ן איתם אנחנו מגיעים לנישואים וגם את אלו אותם אולי נרכוש במהלך שנות נישואינו. במקרה שכזה, עורך דין הסכמי ממון, אשר מתמחה גם בתחום הנדל"ן, יהווה את איש המקצוע אליו כדאי לפנות – לעיתים קרובות נוכל למצוא עורך דין שכזה באותו משרד עורך דין הסכמי רכישה. 

אם אתם מחפשים אחר משרד עורך דין הסכמי רכישה, עורך דין הסכמי רכישה או עורך דין הסכמי ממון – אתם נמצאים בכתובת הנכונה. עורך דין עמית דביר, הינו עו"ד קבוצות רכישה מקצועי עתיר ניסיון בתחומי המקרקעין, הנדל"ן והחוזים. עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל התהליך אותו אתם עוברים, וידאג שמלוא האינטרסים שלכם ימומשו בכל שלב. 

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני, מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד עמית דביר.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני