​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

משרד עורך דין הסכמי מכר ​

עסקת רכישה או מכירה של דירה, מהווה עסקה משמעותית וחשובה – עבור אנשים רבים, מדובר בעסקה החשובה ביותר אותה יבצעו במהלך החיים.

מהסיבה הזאת, חשוב לא להקל ראש בתנאי העסקה ובפרטיה השונים, וכחלק מכל, למצוא משרד עורך דין הסכמי מכר, על מנת שזה ילווה אתכם לאורך כל התהליך.

משרד עורך דין הסכמי מכר, יהווה ככתובת אשר תסייע לכם לוודא כי הסכם מכר הדירה שלכם, מסדיר את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר, וזה כולל כמובן כל היבט רלוונטי כולל המיסוי, ובשורה התחתונה הסכם אשר יבטיח שתקבלו בסופו של דבר, את כל הכסף אשר מגיע לכם בעסקת המכירה. 

כמובן, שקיימים מגוון סוגי עסקאות של רכישה ומכירת דירה, וחשוב לוודא כי משרד עורך דין הסכמי מכר בו אתם בוחרים, הינו בעל ניסיון פרטני בסוג העסקה הספציפי אותו אתם מתכננים לבצע. 

רכישת דירה מכונס נכסים
אם אתם מעוניינים לרכוש דירה מכונס נכסים, קיימת חשיבות גבוהה להיוועץ עם עורך דין רכישת דירה מכונס נכסים. גם אם העסקה נראית לכאורה כבטוחה, ולו בשל העובדה שהיא מפוקחת על ידי הוצאה לפועל או בית המשפט. בפועל רכישה זו טומנת בחובה סיכונים שונים, ולכן פנייה אל משרד עורך דין הסכמי מכר, אשר מתמחה באופן פרטני בנושא זה. עורך הדין יבדוק את העסקה בצורה קפדנית, ובעין מקצועית ויספק לכם מידע על כל הסיכונים הטמונים בה (אם קיימים כאלו) ועל הדרכים להתמודד איתם. 

מכירת דירה שהתקבלה בירושה
עורכי דין ירושה, יהוו ככתובת עבור כל מי שמעוניין לרכוש דירה אשר התקבלה בירושה. פנייה אל משרד עו"ד צוואות וירושות, תהווה צעד אשר יאפשר לכם להבין פרטים חשובים לגבי העסקה כגון: האם העסקה פטורה מהמיסים השונים – ובמידה וכן, מאלו מיסים אתם פטורים ובאלו תהיו מחויבים.  

נושאים נוספים בהם משרד עו"ד צוואות וירושות יוכל לסייע לכם הם: איך להעביר את הדירה על השם שלכם, איך ניתן למכור את הדירה, וליווי מקצועי בכל הליך המכירה, תוך וידוא שמלוא האינטרסים שלכם מאותה העסקים ימומשו על הצד הטוב ביותר.  

כמובן, שחשוב לבחור משרד עורך דין הסכמי מכר מקצועי, בעל שם ומוניטין, אשר יוכל לסייע לכם בכל נושא או סוגיה שעתידים לעלות בהליך המכירה – וישנם נושאים רבים שכאלו. 

מחפשים אחר משרד עורך דין הסכמי מכר? תרים אחר עורכי דין ירושה או עורך דין רכישת דירה מכונס נכסים – מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו"ד עמית דביר. 

עורך הדין עמית דביר ילווה אתכם לאורך כל תהליך של מכירה או רכישת דירה, ובאמצעות הניסיון והידע הרב אשר ברשותו, יוודא שהעסקה מסדירה את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר האפשרית.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עו"ד עמית דביר. 
 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני