​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

משרד עו"ד ירושות ​

אי אפשר להתעלם מהעובדה שירושות וצוואות מהווים בין הסיבות העיקריות לסכסוכים בין בני משפחה. למרות העובדה כי דיני צוואות הינם ברורים, ומי שאמור לקבל את הירושה אותה מותיר אחריו אדם מסוים, הם היורשים החוקיים שלו, למרות זאת, ישנם מקרים לא מעטים, בהם עולים בין היורשים אי הסכמות, חילוקי דעות ונושאים נוספים, אשר עלולים ליצור את הסכסוכים סביב נושאים אלו.

מקרים אלו, ולא משנה מה הסיבות להם, דורשים קבלת סיוע משפטי – הדרך הטובה ביותר לקבלת הסיוע הזה, היא על ידי פניה לאותו משרד עו"ד ירושות, וקבלת ייעוץ מעורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום.

חוק הירושה 
הירושה אמורה להיות מחולקת בהתאם לצוואה אותה הותיר הנפטר – על פי החוק היורשים, אמורים לבצע את כל הוראות הצוואה. 

במקרים בהם לא קיימת צוואה, זהותם של היורשים תקבע בהתאם לחוק הירושה – על פי חוק זה, העיזבון יחולק ליורשים על פי דין. היורש הראשון הוא מי שהיה בן זוגו של המוריש בעת פטירתו. הבאים בתור אחריו יהיו ילדי המוריש והצאצאים שלהם. היורשים הבאים יהיו הורי המנוח ולאחר מכן אחיו. כאמור, במקרים בהם לא קיימת ירושה, חשוב מאוד לבצע פנייה לאותו משרד עו"ד ירושות, המתמחה בתחום דיני צוואות.

סוגי צוואות
כל משרד עו"ד ירושות המתמחה בתחום של ירושות וצוואות, אמור להכיר לעומק את הסוגים השונים של צוואות המוכרות בחוק הירושה ואת ההבדלים ביניהם. סוגי הצוואות הם: צוואה לפני עדים – סוג זה נחשב לנפוץ ביותר.

מדובר בצוואה בכתב, אשר נערכת באמצעות עורך דין, שתפקידו להקפיד כי הצוואה תהיה ערוכה בהתאם לדרישות המדויקות של המוריש. סוג נוסף של צוואה היא צוואה בכתב יד – צוואה אשר כתובה בכתב ידו של המוריש. מדובר בסוג צוואה שהינו פחות נפוץ, וגם פחות מומלץ, מהסיבה הפשוטה שמאוד קל לזייף אותה. צוואה בפני רשות – היא צוואה אשר תאמר בעל פה על ידי המוריש לשופט, נוטריון אן רשם בית המשפט. צוואה בעל פה, היא צוואה אשר נאמרת בפני שני עדים. 

בקשה לקיום צוואה
משרד עו"ד ירושות, יכול לסייע גם בנושא של הגשת בקשה לקיום צוואה. את הבקשה למימוש הצו יש להעביר לאחת מאותן לשכות רשם לעניינים ירושה או לבית דין רבני – צו זה ניתן על ידי הרשם, וייעודו לקבוע מי הם היורשים ומה החלק של כל אחד מהם בירושה.
 
ירושות וצוואות הם חלק מתחום מורכב, אשר דורש מקצועיות רבה ורגישות מצד עורך הדין אשר יטפל בנושא זה. בדיוק מהסיבה הזאת, משרד עו"ד ירושות עמית דביר, יהווה את הכתובת הנכונה למטרה. הניסיון המקצועי, הידע הנרחב, וההיכרות רבת השנים עם תחום זה, מאפשרים לעו"ד עמית דביר ללוות את לקוחותיו לכל אורך התהליך, לוודא שמלוא האינטרסים שלהם ימומשו. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני