​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

חוזי מכר​

עסקאות נדל"ן הן עסקאות משמעותיות וחשובות, אשר טומנות בחובן סכומי כסף גדולים – עבור רוב האנשים מדובר בעסקאות החשובות והמשמעותיות ביותר בחייהם, ולכן, עסקאות אלו תהיינה מוסדרות באותם חוזי מכר. 

כידוע, כל אדם אשר מחזיק ברשותו דירה, עבד קשה מאוד בכדי לרכוש אותה ולכן, חשוב מאוד שהוא יזכה בסופו של דבר לקבל את מלוא סכום הכסף אשר מגיע לו בעבורה.

בכדי להבטיח שעסקת המכר אכן תספק מענה על מלוא האינטרסים של המוכרים, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של חוזי מכר. 

חוזי מכר בקבוצות רכישה
גם מי שנכנס למסגרת של קבוצת רכישה, על מנת לרכוש דירה בעלות נמוכה יותר, עתיד לחתום על חוזים שונים כמו חוזי מכר. 

בכדי לוודא שהחוזה יסדיר את זכויותיו ואת האינטרסים שלו בצורה הטובה ביותר, חשוב ליצור קשר עם עורך דין קבוצות רכישה מקצועי ומנוסה בתחום. 

עורך דין מנוסה, עתיד ללוות את לקוחותיו לכל אורך תהליך הרכישה ולסייע להם בכל סוגיה אשר עלולה לצוץ במהלך הזה. 

בהליך זה, יכולים לעלות עם הזמן כמובן נושאים מורכבים וסוגיות סבוכות – כמו במקרה של פירוק שיתוף – ולכן, חשוב שאותו עורך דין בו בוחרים יתמחה גם בקבוצות רכישה ובנוסף, יחבוש גם גובה נוסף של עורך דין פירוק שיתוף.  

הסכמי ממון
גם הסכמי ממון אשר נחתמים בין זוגות אשר מתכננים להתחתן או להסדיר את מעמדם כידועים בציבור, כוללים במקרים רבים, סוגיות שונות הקשורות לנושאי הנדל"ן.

לכן, גם בבחירת עו"ד להסכמי ממון, חשוב לוודא שעורך דין הנבחר יתמחה בין היתר גם בתחומים אשר קשורים למכירה ורכישה של נדל"ן – חשוב לזכור כי נכסי נדל"ן מהווים בדרך כלל את הרכוש היקר ביותר אותם בני הזוג מחזיקים ברשותם – בין אם בטרם הנישואים, ובין אם מדובר בנכסי נדל"ן אותם בני הזוג ירכשו במשותף במהלך שנות הנישואים שלהם. 

מהסיבה הזאת, חשוב לפנות אל עו"ד להסכמי ממון, שהינו מקצועי ומנוסה, ובאמצעות הידע אותו הוא מחזיק ברשותו, יתאפשר לו לוודא שהסכם הממון יסדיר את נושאי הנדל"ן בצורה הטובה ביותר האפשרית, וכך גם את האינטרסים של שני בני הזוג החתומים על אותו הסכם. 

נמצאים לקראת הליך חתימה על חוזי מכר? זקוקים לשירותים של עורך דין קבוצות רכישה או עורך דין פירוק שיתוף? הגעתם לכתובת הנכונה עורך דין עמית דבר הוא איש המקצוע אשר יספק מענה על כל הצרכים והדרישות שלכם.

עורך הדין הינו בעל ניסיון, ידע רב והבנה מקיפה בתחומים אלו - עו"ד דביר מקפיד ללוות את לקוחותיו לאורך כל שלבי התהליך, עד סיומה של העסקה, לשביעות רצונו המלאה.
לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עורך דין עמית דביר. 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני