​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

חוזה לרכישת דירה​

רכישת דירה מצריכה הוצאה של סכומי כסף גבוהים במיוחד, אותם אנשים חוסכים בדרך כלל במשך שנים רבות. בכדי שהעסקה אכן תצא לפועל, וכמובן, תענה על כל הציפיות והדרישות של הרוכשים, חשוב מאוד שהעסקה תהיה מעוגנת באותו חוזה לרכישת דירה – אשר ישים דגש על כל הפרטים החשובים, וישמור על האינטרסים של הרוכשים בצורה הטובה ביותר האפשרית. 

על מה לשים דגש בעת רכישת דירה?
עוד בטרם ניגשים להכנת חוזה לרכישת דירה, בסיוע של עו"ד לרכישת דירה מקבלן, חשוב מאוד לשים דגש על מספר פרמטרים, אשר יסייעו לכם בתהליך הרכישה. 

בין הפרמטרים המדוברים: בדיקה מקיפה של הדירה – מומלץ לערוך מספר ביקורים בדירה, ולדאוג שהביקורים יתבצעו גם במהלך היום וגם בשעות הערב והלילה. יש לבחון בצורה מקיפה את מצבה של הדירה, ולשים לב לפרטים אשר קשורים לסביבה בה היא נמצאת – לדוגמא, האם יש רעשים חשודים מהסביבה אשר עלולים לפגוע ברמת החיים שלכם בעת המגורים בה.

פרמטר נוסף נוגע לנושא הטאבו, יש לבקש ממוכר הדירה את נוסח הטאבו הוא להוציא אותו דרך האתר של אגב ההסדר ורישום המקרקעין. צעד נוסף וחשוב לבדיקת הדירה, הוא פנייה לשמאי מקרקעין – אשר ברשותו הכלים להעריך בצורה מדויקת ומקצועית את השווי האמתי של הדירה ולבצע בדיקות ובירורים נוספים.

פרמטר חשוב נוסף עליו יש לשים דגש בטרם עריכת חוזה לרכישת דירה, נוגע לנושא הלוואת המשכנתא – מומלץ לקבל את כל ההחלטות הכלכליות הנוגעות לרכישה, ולבדוק את כל הפרמטרים החשובים הנוגעים לנושא בקשת הלוואת המשכנתא, גובהה וקבלת האישורים המתאימים.

שלב חתימת חוזה לרכישת דירה
שלב החתימה על חוזה הרכישה – אשר נקרא גם חוזה המכר, הוא תהליך אשר מורכב ממספר שלבים – שלב החתימה על החוזה מצדם של כל הלוקחים חלק בעסקה. 

השלב הבא, יהיה שלב החתימה על מסמכים נלווים לחוזה והשלב האחרון בתהליך זה הינו תשלום מקדמה למוכר הדירה.  

כמובן, שחשוב שתהליך זה, על כל שלביו יתבצע בפני ובליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה – בין אם מדובר באיש מקצוע שהינו עו"ד למקרקעין, בין עו"ד לרכישת דירה מקבלן ובין עם עו"ד הסכמי רכישה – חשוב לוודא כי עורך הדין אשר נבחר ללוות את התהליך, מתמחה באופן פרטני בליווי וייעוץ במקרים הנוגעים באופן ספציפי לסוג העסקה, ולסוג הנכס בו מדובר – בחירה מוקפדת של עורך דין, תבטיח שקט נפשי בהליך הרכישה. 

אם גם אתם נמצאים לפני חתימת חוזה לרכישת דירה, וכחלק מכך, תרים אחר עו"ד למקרקעין או עו"ד הסכמי רכישה – אין ספק כי עורך דין עמית דביר, הוא איש המקצוע בעבורכם. עורך הדין הינו בעל ניסיון וידע רב בתחום של חוזים לרכישת דירה. צרו קשר עם עורך הדין, ותוכלו לקבוע פגישת ייעוץ, ולקבל את כל הפרטים להם אתם זקוקים. 
 
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני