​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

הסכמי ממון

הסכמי ממון מהווים כחוזה אשר נחתם בין שני בני זוג, אשר מעוניינים להסדיר את הנושאים הכלכליים במערכת היחסים שלהם. באמצעות הסכם ממון ניתן להבטיח שגם במקרה ובני הזוג יבחרו בעתיד לסיים את מערכת היחסים ביניהם, נושאים כלכליים שונים, לא יהווה גורמים אשר יגרמו לסכסוכים ביניהם – וכידוע, סכסוכים מהסוג הזה, עלולים להימשך זמן רב ולפגוע הן בבני הזוג ובאופן עקיף גם בילדיהם המשותפים. הסכם ממון אמור להסדיר בתוכו נושאים רבים כמו: מזונות, משמורת ילדים, חינוך ועוד מגוון רחב של נושאים. 

מה כוללים הסכמי ממון?
הסכם ממון מתייחס בראש ובראשונה לנושא חלוקת הרכוש, אך לצד הנושא הזה, ישנם עוד נושאים רבים אחרים אותם זוגות בוחרים להסדר בהסכמים אלו – וזאת על מנת למנוע מחלוקות בין בני הזוג במקרה של פרידה. בין הנושאים המדוברים: משמורת ילדים, חינוך, מזונות, הסדרי ראייה ועוד.. בכדי שאותם הסכמי ממון בין בני זוג יהיו תקפים ע"פ חוק, ולא פחות מכך, ייצגו בצורה טובה את האינטרסים של שני הצדדים, ההמלצה תהיה לפנות לעורך דין, על מנת שזה יסייע בעריכת  הסכם ממון עו"ד. אישור ההסכם יתבצע ברוב המקרים אצל נוטריון או בבית המשפט לענייני משפחה.

עבור מי הסכם ממון מיועד?
אנשים רבים טועים לחשוב כי הסכמי ממון מיועדים רק עבור אנשים עמידים או עשירים, אשר באמצעות הסכם שכזה, יכולים להגן על הרכוש שלהם בצורה הטובה ביותר. מדובר כאמור בחשיבה מוטעית, מכיוון שהסכם ממון מתאים ומיועד עבור כולם – הן עבור זוגות צעירים, אשר מעוניינים להסדיר נושאים אשר קשורים הן לנכסים אותם הם מחזיקים ברשותם כעת, והן את אלו אשר יהיו להם בעתיד. כמובן, כי הסכמי ממון יכולים להיות אידיאליים עבור בני זוג בסיבוב שני – כאלו אשר רוצים להבטיח גם את העתיד הכלכלי שלהם וגם את זה של ילדיהם מהנישואים הראשונים. כמובן, שגם בני זוג שבוחרים לא להינשא, אלא לנהל חיים משותפים כידועים בציבור – עבורם, הסכמי חיים משותפים יכולים להיות כאידיאליים. 

בחירת עורך דין מתאים?
בכדי שהסכמי ממון יענה על כל הציפיות, חשוב שהוא יהיה מותאם באופן פרטני לבני הזוג – לרכוש שהם מחזיקים ברשותם, לפרטים הנחשבים כחשובים עבורם ולפרמטרים אינדיבידואליים נוספים. הסכמי ממון בין בני זוג, אשר יתבצעו בנוכחות עורך דין מקצועי, המכיר לעומק את כל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לנושא, יכלול בסופו של דבר את כל הסעיפים החשובים והמשמעותיים עבור בני זוג – ויבטיחו שהם יוכלו ליהנות משקט נפשי ומסיוע בכל בעיה אפשרית. 

אם גם אתם מעוניינים לערוך הסכם ממון עו"ד או הסכמי חיים משותפים, עורך דין עמית דביר, יהווה ככתובת הנכונה עבורכם למטרה. עם ניסיון של שנים, והקפדה על מתן שירות מקצועי ואמין, תוכלו להיות בטוחים שזכו בסופו של דבר להסכם אשר יענה על כל הדרישות והציפיות.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני