​זקוקים לעצה
או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו
072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

הסכם ממון עורך דין​

יותר ויותר זוגות, ובעיקר כאלו אשר עומדים לפני נישואין, מבינים את החשיבות של הסכם ממון, וכחלק מכך, תרים אחר הסכם ממון עורך דין אשר ילווה אותם בעריכת ההסכם. 

הסכם ממון אמור להסדיר נושאים רבים, אשר יכולים להיות בעלי השפעה רבה על עתידם של בני הזוג ושל ילדיהם המשותפים העתידיים.

מהסיבה הזאת, החשיבות לפניית עורך דין מקצועי היא כה חשובה, ולו בגלל הסיבה כי הסכם ממון עורך דין, ידאג שהאינטרסים של שני הצדדים נשמרים בצורה מקסימאלית, ושהחוזה, עוסק בכל הנושאים החשובים עבור בני הזוג ובין היתר: חלוקת רכוש – גם הרכוש אתו הגיע כל בן זוג אל הנישואים וגם נכסים אותם הם עתידים לצבור במהלך הנישואים, מזונות, משמורת ילדים וכל נושא אחר אשר עלול לגרום למחלוקת, במקרה בו בני הזוג יחליטו להיפרד. 

נכסי נדל"ן
בין אם אתם  נמצאים לפני נישואין ותרים אחר הסכם ממון עורך דין אשר יסייע לכם להסדיר את הנושאים הכלכליים ביניכם, ובין אם אתם לא מתכננים להינשא ומחפשים דווקא אחר עו"ד ידועים בציבור עבור אותה המטרה. אחד הנושאים החשובים עליהם תשימו דגש בהסכם הממון, נוגע לנכסים נדל"ניים – שהם הנכסים היקרים ביותר שאנו מחזיקים ברשותנו. 

הרבה פעמים, במקרים כאלו, יש לקחת בחשבון שיעלה הצורך להיוועץ באותו עו"ד להסכמי מכירה, כמו גם עורך דין קומבינציה – עורך דין המטפל בעסקאות אשר מבוצעות בין בעליהם של קרקעות לבין קבלנים או יזמים. 

כמובן, במקרים רבים, ניתן למצוא הסכם ממון עורך דין, אשר מתמחה גם בתחומים נוספים בעלי זיקה לאותו הסכם כמו: עסקאות נדל"ן, עסקאות קומבינציה וכיוצא בזה.

בחירת עורך הדין
הסכם ממון, הוא הסכם חשוב ומשמעותי אשר ישפיע במידה רבה על כל אחד מבני הזוג, במידה ואלו יחליטו יום אחד להיפרד. לכן, גם אם כרגע אתם מרגישים שתישארו עם בן הזוג שלכם לנצח, וההסכם הוא סוג של לצאת מידי חובה, חשוב שלא תקלו ראש בבחירת הסכם ממון עורך דין. 

הקפידו לבחור עורך דין מקצועי, שהינו בעל ניסיון נקודתי בתחום עריכת הסכמי הממון – רק עורך דין אשר מכיר את ההסכמים הללו בצורה מקיפה ומעמיקה, יוכל לוודא שלא השמטתם שום פרט חשוב והסדרתם את כל הנושאים הרלוונטיים - ובזכותו תוכלו להימנע ממצב של סכסוכים ומריבות, בעקבות נושאים אשר לא הוסדרו בהסכם הממון.

אם גם אתם מחפשים אחר עו"ד להסכמי ממון, עו"ד להסכמי מכירה, עו"ד ידועים בציבור או עורך דין קומבינציה, הגעתם למקום הנכון. 

עו"ד עמית דביר הוא עורך דין מנוסה ומקצועי, אשר מקפיד ללוות את לקוחותיו לכל אורך התהליך – החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך עריכת הסכמים, תוך דאגה למלוא האינטרסים שלהם וגם בשלבים לאחר מכן. 

לכל הפרטים ולקביעת פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד עמית דביר.
 

​זקוקים לעצה או יעוץ ראשוני מהיר?
חייגו 072-33-80-894
או מלאו פרטיכם בטופס

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-894

דוא"ל

amitdvir@gmail.com

כתובת
רחוב בר כוכבא 16/18 בני ברק

 
 


עמית דביר

מקרקעין ונדל"ן | מיסוי מקרקעין | ירושות, צוואות והסכמי ממון | חוזים וייצוג בבתי משפט
 
-
משרד עורכי דין

אם הנכם מעוניינים בייעוץ בתחומים אלו, אל תהססו ליצור קשר כבר היום עם עו"ד עמית דביר לצורך ייעוץ ראשוני